Službami v oblasti prodeje a montáže interiérových dveří, zárubní a příslušenství se zabýváme od roku 2014. Těmto předcházelo nabytí jistých zkušeností ze stavebnictví, konkrétně pak bytové výstavby a předchozího studia oboru nábytkářské a dřevařské výroby se zaměřením na bytový design.

 

Nabízíme a dodáváme pouze dveře, zárubně a příslušenství od předních výrobců v oboru, u kterých je zaručena kvalita, solidní cena, široký sortiment nabízených výrobků a povrchových úprav, případná atypická výroba pro speciální případy stavebních otvorů apod.

 

Se zákazníkem se vždy snažíme najít nejideálnější výrobky pro konkrétní zakázku ať už z hlediska konstrukce dveřních kompletů, povrchových úprav, ceny, doby dodání a dalších aspektů. Není výjimkou, že cenové nabídky tvoříme ve 3-5 variantách pro maximální možnost výběru a tím i finální spokojenost zákazníka, což je vždy náš cíl.

 

K montáži přistupujeme vždy co nejsvědomitěji a s pomocí profesionálního nářadí a spotřebního materiálu dosahujeme těch nejlepších výsledků. Samozřejmostí u montáže je např. tmelení případné spáry mezi obl. zárubní a zdí ( do šířky 5 mm) zdarma.